Jak zostać naprawdę lubianym?

Jak zostać naprawdę lubianym?

Bycie lubianym jest potrzebą każdego. Wszyscy chcemy być akceptowani i kochani przez innych, ale może być trudno wyrwać się z naszych skorup i podjąć wysiłek nawiązania kontaktu z ludźmi. Najlepszym sposobem na to jest bycie autentycznym.

Bycie szczerym wobec siebie – swoich myśli, uczuć, opinii – pozwoli ci stworzyć znaczące relacje, które przetrwają.
Bądź szczery ze sobą i swoimi myślami

Bycie autentycznym jest kluczem do trwałych relacji. Kiedy jesteś szczery wobec siebie i swoich myśli, możesz tworzyć trwałe relacje.


Bądź szczery z innymi

Pomyśl o tym, czego chcesz od związku i bądź szczery. Bycie otwartym jest bardzo ważne, aby utrzymać związek. Musisz się upewnić, że nie przyciągasz kogoś, gdy tak naprawdę nie chcesz go w swoim życiu lub odwrotnie.

Musisz być wrażliwy i dzielić się z innymi tym, co cię trapi, ponieważ przez większość czasu ludzie też przechodzą przez to samo. Samo mówienie o swoich uczuciach może zmniejszyć presję dla was obojga – co oznacza, że ​​będzie mniej walk!

Bądź wrażliwy i autentyczny, aby tworzyć trwałe relacje

Twórz relacje, które są prawdziwe i szczere. Relację definiuje obecność wrażliwości i uczciwości. Jedynym sposobem na bycie bezbronnym i autentycznym we wszystkim jest najpierw poświęcenie czasu dla siebie. Oznacza to poświęcenie trochę czasu każdego dnia, zanim zaczniesz wchodzić w interakcje z innymi. Musisz upewnić się, że jesteś priorytetem przed wszystkimi innymi.
Bądź wiarygodny

Najtrudniejsze w byciu z kimś szczerym jest to, że jeśli nie wierzysz w to, co mówisz – będzie to widoczne na twojej twarzy. Dobrą praktyką jest zadawanie sobie pytania „czy to jest coś, czego chcę?” przy podejmowaniu decyzji o tym, co powinieneś zrobić lub powiedzieć w danym momencie. Jeśli nie, to nie rób tego – nadejdzie czas, kiedy zacznie do ciebie wracać podwójnie.
Bądź opiekuńczy i staraj się łączyć z innymi

Głównym założeniem bycia uczciwym jest nie tylko dla siebie, ale także dla osoby, z którą się łączysz. Ich uczucia i myśli też się liczą, więc jeśli mówisz coś, co im się nie podoba – przestań mówić w tej chwili! Zastanów się, czego chcą i bądź gotów pójść z nimi na kompromis, aby związek się ułożył.
Przestań walczyć i wyjdź na zewnątrz!

To naprawdę trudne, gdy ktoś mówi Ci, jak się z czymś czuje, dlatego przyjmujemy postawę obronną po usłyszeniu negatywnych rzeczy od ludzi, którzy są nam bliscy. Czasami trudno jest usłyszeć bolesne rzeczy od ludzi, którzy nas kochają i troszczą się o nas, ale pamiętaj o swoim celu, jakim jest bycie autentycznym w związkach! Użyj tego, aby otworzyć swój umysł i znaleźć sposób na rozwiązanie sytuacji, zamiast po prostu pozwolić jej narastać.

Wszyscy wiemy, jak trudno jest być lubianym przez innych, ale jeśli potrafisz tworzyć relacje, które są prawdziwe i szczere – wtedy odniesiesz sukces w byciu autentycznym!

Inne artykuły: